crosssearch

Grecotel Rhodos Royal

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

Hotel se nachází 14 km od města Rhodosu v oblíbeném středisku Faliraki, známém rušným společenským životem. Hotel je součástí prestižní hotelové sítě Grecotel.

Konečná cena za osobu od: 16 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Grecotel Rhodos Royal ve Faliraki se rozkládá u krásné smíšené písčité a oblázkové pláže, místy s kamenitým vstupem do vody. Budovy jsou rozmístěny ve velké udržované zahradě se zajímavou flórou. Spojení s 12 kilometrů vzdáleným hlavním městem zajišťuje místní autobusová doprava.

Vybavení

Několik restaurací a snack barů, tři sladkovodní bazény, dětské brouzdaliště a vnitřní bazén, v zimních měsících vyhřívaný. Lehátka se slunečníky u bazénů i na pláži jsou poskytována bezplatně. Možnost půjčení plážových osušek oproti vratné záloze. V areálu je několik obchodů s atraktivním zbožím a kadeřnictví. Na pláži působí škola vodních sportů zaměřená na windsurfing a vodní lyžování, lze si tu rovněž pronajmout windsurfingy, kánoe a šlapadla. Hotel nabízí také ranní gymnastiku a vodní aerobik. K relaxaci lze využít saunu, masáže a napařovací koupele. Pro milovníky cyklistiky hotel nabízí půjčení kol a organizuje výlety do okolí. Příznivci golfu si mohou zahrát na známém 18jamkovém golfovém hřišti Afandou, vzdáleném 7 kilometrů.

Prázdninovou atmosféru doplňuje nabídka animačního týmu, který připravuje mnoho programů včetně kulinářských lekcí zaměřených na řeckou kuchyni a výuku lidových tanců. Grecoland Club zajišťuje pestrý program pro děti. Večer se konají zábavné programy s hudbou a tancem.

Ubytování

Komfortně vybavené centrálně klimatizované dvoulůžkové, třílůžkové nebo rodinné pokoje, mramorová koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, lednička, satelitní televize, rádio, balkon nebo terasa. Možnost pronájmu trezoru za poplatek.

Sport all inclusive

Stolní tenis, hřiště pro plážový volejbal, fitness centrum, kánoe a šlapadla.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně formou amerického bufetu včetně produktů zdravé výživy a tradičních bylinkových čajů od 7.15 do 10.00 hodin, pozdější kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin.
• Obědy a večeře formou bohatého bufetu - předkrmy, polévky, hlavní jídla, saláty a široký výběr dezertů, k pití nealkoholické nápoje, minerální voda, víno, pivo.
• Obědy v hlavní restauraci nebo taverně od 12.30 do14.30 hodin.
• Večeře pro děti od 18.00 do 18.30 hodin.
• Večeře od 18.30 do 21.15 hodin v hlavní restauraci, kde kuchaři připravují pokrmy přímo před vámi nebo od 19.00 do 22.00 hodin v restauraci s výběrem středomořských specialit.
• Kávu, nealkoholické nápoje, zmrzlinu a sušenky od 10.00 do 18.00 hodin u pool baru.
• Od 10.00 hodin během celého dne až do půlnoci občerstvení formou různých druhů lehčích pokrmů, sladkosti a kávu.
• Saláty formou bufetu, dezerty a ovoce od 12.00 do 14.00 hodin v taverně.
• Zmrzlinu, kávu, nealkoholické nápoje, vodu, pivo, víno a alkoholické nápoje u plážového baru od 10.00 do 18.00 hodin, v lobby baru včetně koktejlů a bowlí od 17.30 do 01.30 hodin.

Internetové stránky hotelu: www.grecotel.gr

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1105 termínů

Celkem 1105 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000