crosssearch

Forum Apartments

Řecko, Rhodos

Forum Apartments je oblíbený pro svou výhodnou polohou. Apartmány se nacházejí jen pár kroků od pláže, která je vhodná pro milovníky windsurfingu. Oblast Ialyssos je blízko s mezinárodnímu letišti, ale i blízko hlavního města, které doporučujeme navštívit. V centru městečka...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Forum Apartments je oblíbený pro svou výhodnou polohou. Apartmány se nacházejí jen pár kroků od pláže, která je vhodná pro milovníky windsurfingu. Oblast Ialyssos je blízko s mezinárodnímu letišti, ale i blízko hlavního města, které doporučujeme navštívit. V centru městečka Ialyssos (cca 1,3 km) najdete řadu taveren, restaurací a obchodů se suvenýry.

Vybavení hotelu:

Forum Apartments disponuje 2 bazény, minigolfem, tenisovým kurtem a snack barem.

Sport a zábava:

2 bazény, minigolf (za poplatek), pronájem tenisových kurtů (za poplatek).

Pláž a plážový servis:

Dlouhá pláž s častými oblázky se nachází jen cca 150 metrů od apartmánů. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Stravování:

Bez stravování

Vybavení pokoje:

Hosté mohou být ubytováni v apartmánu pro 4 osoby nebo v apartmánu pro 5 osob. Apartmán pro 4 osoby disponuje manželskou postelí a dvěma oddělenými lůžky, kuchyňkou se základním vybavením, telefonem, satelitní TV, klimatizací (za poplatek), trezorem (za poplatek), vysoušečem vlasů, toaletním stolkem se zrcadlem, koupelnou se sociálním zařízením a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady/ na bazén. Apartmán pro 5 osob disponuje manželskou postelí, jednolůžkem a palandou. Dále je pokoj vybaven kuchyňkou se základním vybavením, telefonem, satelitní TV, klimatizací (za poplatek), trezorem (za poplatek), vysoušečem vlasů, toaletním stolkem se zrcadlem, koupelnou se sociálním zařízením a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady/ na bazén.

Služby za poplatek:

Trezor, klimatizace, minigolf, pronájem tenisového kurtu. Klienti mohou využívat welness služeb v hotelu Dodeca Sea Resort.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000