crosssearch

Faliraki Beach

Řecko, Rhodos

Řecko, Rhodos FALIRAKI BEACH **** , oblast Faliraki Poloha: Oblíbený hotel se stálou klientelou se nachází v blízkosti centra Faliraki s mnoha možnostmi nákupů a dobré zábavy. S cca 15 km vzdáleným městem Rhodos je pravidelné spojení linkovým autobusem. Naše mínění:...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Řecko, Rhodos

FALIRAKI BEACH **** , oblast Faliraki

Poloha:

Oblíbený hotel se stálou klientelou se nachází v blízkosti centra Faliraki s mnoha možnostmi nákupů a dobré zábavy. S cca 15 km vzdáleným městem Rhodos je pravidelné spojení linkovým autobusem.

Naše mínění:

Velmi oblíbený hotel se stálou klientelou. Je vhodný pro náročnější klienty, kteří vyhledávají možnosti zábavy, ale také odpočinek u krásné písečné pláže.

Vybavení:

Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí (možnost pronájmu trezoru), společenskou a televizní místnost, malou pasáž s obchůdky, restauraci, několik barů, tavernu, restauraci ą la carte, minimarket a konferenční místnost. Mezi hotelem a pláží se nachází zahrada se sladkovodním bazénem, terasa s lehátky a slunečníky (zdarma), snack bar.

Pláž:

Hotel se nachází přímo u několikakilometrové písečné pláže.

Ubytování:

Účelně zařízené pokoje mají koupelnu/ WC, telefon, ledničku, TV/sat., centrální klimatizaci (1. 6.–30. 9.) a balkon.

Stravování

Viz program all inclusive.

Sportovní nabídka

V rámci programuall inclusive zdarma tenisový kurt, volejbal, stolní tenis, vodní pólo, gymnastika, aerobik, šipky, lukostřelba. Za poplatek vodní sporty na pláži.

Zábava:

Denní a večerní zábavní a animační programy, jednou týdně večer s živou hudbou nebo řecký večer, v blízkosti lunapark.

Pro děti:

V zahradě je dětské brouzdaliště a hřiště.

Program All inclusive:

– snídaně, oběd a večeře formou bufetu, obědy a večeře jsou servírovány také v taverně – nealkoholické i alkoholické nápoje 10:00–24:00 hod. – lehké občerstvení 10:00–12:30, 14:30–19:00, 21:30–24:00 hod. – zmrzlina pro děti 10:00–19:00 hod. – odpolední káva, čaj a zákusky 16:00–18:00 hod. – možnost objednání snídaňových a obědových balíčků

Platební karty:

VISA, AMEX, EC/MC

www.falirakibeach.gr

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000