crosssearch

Oblíbený klubový hotel Delfinia sestávající ze čtyř dvoupatrových budov se zapuštěným přízemím je vystavěn v menší zahradě ve vzdálenosti cca 500 metrů od centra letoviska. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny světlým nábytkem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů,...

Konečná cena za osobu od: 11 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblíbený klubový hotel Delfinia

sestávající ze čtyř dvoupatrových budov se zapuštěným přízemím je vystavěn v menší zahradě ve vzdálenosti cca 500 metrů od centra letoviska.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny světlým nábytkem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, klimatizací (v období 1.6. - 30.9.), lednicí, trezorem (za poplatek) a terasou nebo balkonem. K dispozici jsou také rodinné pokoje, kde jsou dvě pevná lůžka nebo manželské lůžko a palanda pro děti (délka palandy cca 180 cm). Dvoulůžkové pokoje, tak i rodinné pokoje mohou být situovány i v přízemí.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří prostorná vstupní hala s recepcí a barem, hotelová restaurace, bazén s terasou na opalování, bazén pro děti, snack bar v zahradě, dětský koutek a minimarket.

Pláž

Oblázkovo-písečná pláž je od hotelu vzdálena cca 350 metrů. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Stravování

Formou all inclusive. Plná penze je podávána v hotelové restauraci formou bufetu, dopolední svačina a odpolední káva v baru u bazénu. Nealkoholické nápoje, víno, pivo (10:00-23:00).

Internetové stránky hotelu   www.delfiniaresorthotel.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 72 termínů

Celkem 72 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000