crosssearch

Cyprotel Faliraki

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Cyprotel Faliraki leží v živé oblasti blízko města Faliraki. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 1 km. Bezplatný...

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 15 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Cyprotel Faliraki

Hotel leží v živé oblasti blízko města Faliraki. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 1 km. Bezplatný autobus na pláž. Centrum města Faliraki s restauracemi, bary a obchody cca 1,5 km. Město Rhodos cca 17 km, autobusová zastávka v blízkosti.

Vybavení hotelu

Zrekonstruovaný hotel nabízí ubytování celkem v 356 pokojích ve 2 hlavních budovách a 2 vedlejších budovách. Hosté mo-hou využívat přijímací halu s barem a plochou TV, připojení k internetu (na recepci, za poplatek), nekuřáckou restauraci s terasou, hernu (za poplatek), amfiteátr, minimarket a obchod se suvenýry. V rozlehlé zahradě naleznete opalovací terasu, 3 bazény, dětské bazény, vířivku, nechybí a zde ani snack bar u bazénu. V roce 2012 bude otevřen aquapark. Lehátka a slunečníky zde zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (2A): malá chladnička, klimatizace (15.6.-15.9.), satelitní TV, telefon, trezor (za poplatek), fén, vana, WC a balkon nebo terasa s výhledem na bazén nebo zahradu. Rodinné pokoje (2B/3B): oddělené postele a palandy, bez určení výhledu, jinak stejné vybavení jako 2A. Rodinné pokoje (2C/3C): 2 pokoje, oddělené postele, 1 koupelna, 2 satelitní TV, klimatizace v obou pokojích (15.6.-15.9.), bez určení výhledu, jinak stejné vybavení jako 2A.

Zábava

Denní animační program (6x týdně), večer show, živá muzika nebo večerní program. 1x týdně folklor.

Sport

Stolní tenis, aerobic, vodní gymnastika, šipky, 1 tenisový kurt s tvrdým povrchem (umělé osvětlení za poplatek), 1 víceúčelové hřiště, basketbal, volejbal, fitness a sauna, squash. Za poplatek: vodní sporty na pláži, jízda na koni, půjčovna kol, minigolf.

Děti

Miniklub (od 4 do 12 let, 6x týdně), samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětská diskotéka, dětské postýlky a židličky.

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Teplé a studené snacky od 10:00 hod. do 12:00 hod. a od 15:00 hod. do 18:00 hod. Koláče, sušenky a káva od 16:30 hod. do 17:30 hod. Pozdní večerní studené snacky. Tématické večery 3x týdně v bufetové restauraci (řecký, italský, barbecue).

Pro rodiny

Miniklub (od 4 do 12 let, 6x týdně), samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětská diskotéka, dětské postýlky a židličky.

Internetové stránky hotelu: www.cyprotelfaliraki.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000