crosssearch

Con Go

Řecko, Rhodos

Hotel Con Go se nachází v hlavním městě stejnojmenného ostrova Rhodos. Cca 2 km od hotelu spatříte Staré město, které je opevněné mohutnými středověkými hradbami. V hlavním městě můžete kromě návštěv restaurací, taveren, kaváren a obchodů vidět i historické vykopávky, muzea a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Hotel Con Go se nachází v hlavním městě stejnojmenného ostrova Rhodos. Cca 2 km od hotelu spatříte Staré město, které je opevněné mohutnými středověkými hradbami. V hlavním městě můžete kromě návštěv restaurací, taveren, kaváren a obchodů vidět i historické vykopávky, muzea a můžete načerpat místní odpočinkovou atmosféru. Letiště je vzdáleno cca 22 km.

Vybavení hotelu:

V hotelu je k dispozici recepce, restaurace s řeckou kuchyní, bar, Wi-Fi připojení v lobby (zdarma), internetový koutek (za poplatek), kulečníkový stůl (za poplatek), krásná zahrada.

Pro děti:

Dětská postýlka pouze na vyžádání (za poplatek)

Sport a zábava:

Kulečníkový stůl (za poplatek), internetový koutek (za poplatek). Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Pláž a plážový servis:

Nejbližší pláž je vzdálená cca 300 metrů od hotelu. Turisty velmi oblíbená a známá pláž Eliieje vzdálena cca 3 km. Tato pláž nabízí koupání v obou mořích. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Stravování:

Snídaně formou bufetu.

Vybavení pokoje:

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových pokojích nebo dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), Wi-Fi připojením (za poplatek), satelitní TV, telefonem, chladničkou, vysoušečem vlasů.

Služby za poplatek:

Internetový koutek, kulečníkový stůl. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000