crosssearch

Christina

Řecko, Rhodos

Jen pobřežní promenáda odděluje studia Christina od široké písečné pláže letoviska Stegna, vzdálené asi 20 m. V jejím těsném sousedství se nachází hotel Calimera Porto Angeli. Bílý prázdninový dům nabízí ubytování v 8 studiích pro 2 & 3 osoby a v jednom apartmánu pro 4 osoby s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita: 8 studií a 1 apartmán

Jen pobřežní promenáda odděluje studia Christina od široké písečné pláže letoviska Stegna, vzdálené asi 20 m. V jejím těsném sousedství se nachází hotel Calimera Porto Angeli. Bílý prázdninový dům nabízí ubytování v 8 studiích pro 2 – 3 osoby a v jednom apartmánu pro 4 osoby s oddělenou ložnicí (na přízemí).

Všechny pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízené, vybavené kuchyňským koutem s ledničkou, koupelnou/ WC, za poplatek je možná i klimatizace. Z teras se návštěvníkům domu naskytne kouzelný výhled na moře. Vedle domu je půjčovna mopedů.

Večer si můžete zpříjemnit procházkou po promenádě a dát si dobré jídlo nebo skleničku řeckého vína v některé z taveren, restaurací či kavárniček. Dům má velmi výhodnou polohu – na klidné písečné pláži a v sousedství luxusního hotelu, ve kterém je možnost doobjednat si služby all inclusive.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000