crosssearch

Charaki Mare

Řecko, Rhodos

3 vilky stojí v první nebo maximálně ve druhé řadě na pobřežní promenádě nad pláží na okraji vesničky Charaki. Vilky vytváří jeden celek a přitom harmonicky zapadají do místní výstavby. Na pláž se dostanete pohodlně ani ne za 2 minuty a do centra vecničky asi za 5 minut.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 3 lůžka
vlastní stravování

Poloha: 3 vilky stojí v první nebo maximálně ve druhé řadě na pobřežní promenádě nad pláží na okraji vesničky Charaki. Vilky vytváří jeden celek a přitom harmonicky zapadají do místní výstavby. Na pláž se dostanete pohodlně ani ne za 2 minuty a do centra vecničky asi za 5 minut.

Ubytování: standardní studia jsou buď se 2 lůžky nebo se 2 lůžky a s rozkládacím gaučem. 2lůžková studia jsou v 1. patře, jsou menší a mají výhled na moře (může být i značně omezený). 3lůžková studia mohou být i mezonetového typu nebo klasická. Z prostorných zastíněných teras je buď částečný nebo boční omezený výhled na moře. Studia jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), WC, sprchou, fénem, sejfem, klimatizací a TV.

Hodnocení: standardní ubytování v krásném místě doporučujeme všem, kteří si umějí vychutnat romantiku řecké vesnice a milují koupání. Místo je také vhodné pro milovníky vycházek do přírody.

Vzdálenost od pláže: cca 20 - 50 m.

Vzdálenost od centra vesničky: cca 400 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000