crosssearch

Luxusní hotelový komplex se nachází v oblasti plné historie Ialyssos, v letovisku Ixia, asi 4 km od města Rhodos, cca 11 km od letiště.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Letovisko

Ixia

Pláž

cca 20 m od oblázkové pláže

Poloha

Luxusní hotelový komplex se nachází v oblasti plné historie Ialyssos, v letovisku Ixia, asi 4 km od města Rhodos, cca 11 km od letiště. Hotel je obklopen krásnými zahradami, bazény, palmami, pláží s nekonečným výhledem a jezerem s malou zoo. Před hotelem je autobusová zastávka se spojením do okolních městeček.

Vybavení

recepce, trezory, concierge, business centrum, směnárna, kadeřnictví, mini market, bankomat, největší hotelové konferenční centrum v Řecku s celkovou kapacitou až pro 8000 osob se 100 konferenčními místnostmi pro 10 - 3400 osob, restaurace Pandora, restaurace Oceanis, restaurace Lagoon, lobby bar, Chevalier news bar, Mylos Pool bar, Lagoon bar, animace, lagunový bazén s mořskou vodou, jacuzzi, skluzavky, hydro masáže, vodní trysky, dětský bazén s mořskou vodou, kulatý sladkovodní bazén, labutí jezero, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, tenis, mini fotbal, vodní pólo, tělocvična, aerobic, kulečník, šipky, vodní sporty na pláži, jízda na koních, kuželky, squash, jízda na čtyřkolkách, bungee, paintball.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty, kulečník, jízda na koni, čtyřkolky, bungee, paintball, tenis.

Pro děti

dětský bazén, dětská menu, hlídání dětí na vyžádání za poplatek

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000