crosssearch

Blue Horizon Palm Beach

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Blue Horizon Palm Beach se nachází u písčito-oblázkové pláže v letovisku Ialyssos, asi osm kilometrů jihozápadně od hlavního města ostrova Rhodos, s nímž má spojení místní autobusovou linkou. Velký bazén v zahradě s palmami, u něhož jsou lehátka a slunečníky pro...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Blue Horizon Palm Beach se nachází u písčito-oblázkové pláže v letovisku Ialyssos, asi osm kilometrů jihozápadně od hlavního města ostrova Rhodos, s nímž má spojení místní autobusovou linkou.

Vybavení

Velký bazén v zahradě s palmami, u něhož jsou lehátka a slunečníky pro klienty bez poplatku, na pláži za poplatek. Dětem je určen dětský bazén s brouzdalištěm a malé dětské hřiště. Hotelová restaurace v hlavní budově s venkovní terasou, restaurace Surfer na pláži, která nabízí občerstvení i místní speciality a bar.
Místní pláž patří v rámci Řecka k nejoblíbenějším místům surfařů. Windsurfing a kitesurfing má v této oblasti vynikající přírodní a klimatické podmínky. Působí zde dvě centra, která poskytují služby i pro nejnáročnější příznivce surfování. Klienti, kteří se chtějí přiučit základům tohoto sportu, si tu mohou objednat instruktora a pronajmout základní vybavení. Animační tým hotelu Blue Horizon Palm Beach zajišťuje po celou sezónu sportovní aktivity jako plážový volejbal, vodní pólo a gymnastiku. Pronajmout si lze i tenisové kurty, popřípadě i zajistit trenéra. Hotel zprostředkuje také spojení na jezdecký oddíl.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, lednička, telefon, balkón. Pronájem dětské postýlky bez poplatku, trezor a wifi připojení za poplatek.

Stravování

Polopenze. Možnost dokoupení plné penze.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000