crosssearch

Blue Bay Beach Resort

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

Hotel se nachází přímo na udržované oblázkovo - písečné pláži. Město Rhodos je vzdáleno cca 10 km (pravidelné spojení linkovými autobusy). Trianta - Ixia cca 2 km. Velmi oblíbený hotel je zrekonstruovaný a skládá se z hlavní budovy a několika vedlejších budov.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Hotel se nachází přímo na udržované oblázkovo - písečné pláži. Město Rhodos je vzdáleno cca 10 km (pravidelné spojení linkovými autobusy). Trianta - Ixia cca 2 km.

Vybavení: Velmi oblíbený hotel je zrekonstruovaný a skládá se z hlavní budovy a několika vedlejších budov. Recepce, přijímací hala, společenská místnost s TV, klimatizovaná restaurace s nekuřáckou zónou, taverna, výtahy a několik barů. V rozlehlé zahradě naleznete 3 sladkovodní bazény. Nechybí ani bar. Osušky, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži v ceně.

Pokoje: Přátelsky zařízené. Telefon, satelitní TV, trezor k pronajmutí, župany a pantofle, DVD přehrávač, konvice k uvaření čaje či kávy, chladnička, klimatizace, vana, WC a balkon.

Sport: Vodní pólo, šipky, basketbal, plážový volejbal, tenisový kurt s tvrdým povrchem, aerobic, minifotbal, stolní tenis, půjčovna kol (pojištění za poplatek). Za poplatek biliár, wellness centrum a vodní sporty.

Zábava: Animační program. 1x týdně řecký večer (dle počasí, za poplatek).

Děti: Dětské animace. Miniklub (od 5 do 12 let), Aquaklub se 6 skluzavkami. 3 dětské bazény, 2 dětské hřiště, dětské menu.

Stravování: All inclusive.

Popis all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Teplé i studené snacky od 10:00 hod. do 24:00 hod. (s výjimkou časů, kdy jsou podávány snídaně, obědy či večeře). Káva, čaj a koláče od 15:30 hod. do 16:30 hod. Zmrzlina pro děti od 10:00 hod. do 18:00 hod. Možnost objednání svačinových balíčků.

Internetové stránky hotelu   www.bluebaybeach.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000