crosssearch

Apartmány FAMILY

Řecko, Rhodos

Popis: velmi příjemné rodinné ubytování. Tento přízemní dům je situován na okraji Faliraki v klidové zóně, 100 m od široké písečné pláže, která není nikdy přeplněná, a asi 200m od centra Faliraki. Bungalovy jsou situovány do zahrádky a moře je vidět přímo před Vámi. Je to...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis: velmi příjemné rodinné ubytování. Tento přízemní dům je situován na okraji Faliraki v klidové zóně, 100 m od široké písečné pláže, která není nikdy přeplněná, a asi 200m od centra Faliraki. Bungalovy jsou situovány do zahrádky a moře je vidět přímo před Vámi. Je to standardní dobré ubytování s vynikající polohou.

Vybavení: dvou až čtyřlůžkové apartmány tvoří obytná kuchyň a ložnice s koupelnou. Apartmány jsou vybaveny TV (zdarma) a klimatizací za příplatek. Jejich součástí je pohodlná terasa se zahradním nábytkem.

Stravování: vlastní, snídaně a večeře za příplatek. Majitelé studií zároveň vlastní vyhlášenou tavernu Family s řeckou i mezinárodní kuchyní, odkud také pochází název apartmánu. Taverna je vzdálena 10 m od ubytování a na příjemné terase jsou podávány snídaně a večeře. Možnost celodenní stravy individuelně přímo v taverně nebo v nedalekém centru, kde se nachází mnoho taveren.

Sport a zábava: široká nabídka denní a noční zábavy v centru letoviska, aquapark, lunapark, dětský park, bungee jumping, výletní vláček, minigolf nebo golfové hřiště v Afandou, vodní sporty na pláží, slunečníky a lehátka na pláži 6-8 €/set/den.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000