crosssearch

V jednom z nejoblíbenějších středisek ostrova Rhodos, v Kolymbii, stojí komfortní hotel Anavadia. Najdete ho ve zcela klidném prostředí, dál od ruchu letoviska. V letech 2009 a 2010 prošel kompletní rekonstrukcí. Hotel tvoří hlavní budova a několik vedlejších jednopatrových...

Konečná cena za osobu od: 14 966 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V jednom z nejoblíbenějších středisek ostrova Rhodos, v Kolymbii, stojí komfortní hotel Anavadia. Najdete ho ve zcela klidném prostředí, dál od ruchu letoviska. V letech 2009 a 2010 prošel kompletní rekonstrukcí. Hotel tvoří hlavní budova a několik vedlejších jednopatrových budov, ve kterých dominuje kombinace moderních materiálů a dekorací. Celý areál je vsazen do pečlivě udržované zahrady. Hlavní oblázková pláž je vzdálena cca 700 m, kam hotel zajišťuje několikrát denně transfer minibusem zdarma. Do centra Kolymbie se dostanete příjemnou, asi 15 minutovou procházkou. Před hotelem je autobusová zastávka, odkud se pohodlně dostanete do hlavního města vzdáleného cca 27 km, do Lindosu (cca 25 km) nebo blízkého Faliraki.

Kapacita: 40 pokojů

Pláž

oblázková, cca 700 m - transfer na pláž zdarma (3 x denně v měsících květen, červen, říjen a 5 x denně červenec - září)

Vybavení / Sport / Zábava

recepce , vstupní hala s TV koutem , směnárna , internetový kout (za poplatek) , hlavní restaurace , bar u bazénu , bazén , lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek , transfer na pláž zdarma.

Ubytování / Vybavení

moderní pokoje pro 2 osoby s možností 1-2 přistýlek , klimatizace (cca 15.6.-15.9. v ceně, v ostatních měsících za poplatek) , telefon , TV/SAT , koupelna (sprcha, WC) , fén , mini lednička , balkon nebo terasa , trezor (za poplatek) , WiFi k dispozici (za poplatek).

Stravování all inclusive

~ snídaně, oběd a večeře formou bufetu
~ během oběda a večeře jsou podávány nealkoholické nápoje, místní víno a točené pivo
~ během dne lehké snacky, sladkosti, sendviče
~ odpoledne káva, čaj, sladkosti, zmrzlina
~ nealkoholické nápoje, káva, čaj, místní víno??, točené pivo, místní lihoviny
~ AI platí v časech od 10:00-23:00 hod., přičemž všechna jídla, nápoje, malé občerstvení jsou podávané ve vymezených časech a částech hotelu - bližší specifikace přímo v hotelu
~ značkové alkoholické nápoje a nápoje objednané po 23:00 hod. jsou za extra poplatek

Náš názor

podstatou hotelu Anavadia je poskytnout svým hostům prostředí pro relax. Přátelský personál, moderní architektura a idylická atmosféra přispívají k příjemným dovolenkovým zážitkům.

Internetové stránky hotelu: www.anavadia.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 42 termínů

Celkem 42 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000