crosssearch

Amarylis Sun

Řecko, Rhodos

příjemné ubytování v klidném prostředí a v uzavřeném komorním objektu, který má vynikající přístup na pláž i do centra letoviska. Velkou výhodou je klimatizace v ceně. Vzdálenost od pláže: cca 95 m. Vzdálenost od centra: cca 150 m.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Poloha

vilka je spolu s vilkou Amarylis umístěna v klidném prostředí zahrady jen pár metrů od písčito-oblázkové pláže. Vilky jsou dostatečně vzdáleny od místní komunikace, mají vlastní parkoviště a prostor s příjemným posezením. Obě vilky společně s vilkou majitele vytvářejí harmonický celek. Jsou oploceny a mají upravenou zahradu a cestu na pláž lemovanou květinami. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Centrum letoviska s obchody a tavernami je vzdáleno cca 3 minuty chůze. Vzdálenost od pláže 95 m.

Ubytování

ve vilce jsou studia pro 2 osoby (některá s možností přistýlky), apartmány s 1 ložnicí pro 3 osoby a apartmány s 1 ložnicí až pro 5 osob. Vilka prodělala celkovou rekonstrukci, jsou zde nové koupelny a nábytek. Ubytování je buď v přízemí nebo v 1. patře. Balkóny pokojů směřují do zeleně a k sousednímu hotelovému komplexu. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, malou kuchyňkou (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), varnou konvicí, TV a klimatizací.

Stravování

- vlastní

- možnost dokoupení večeří (taverna Dimitra)

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000