crosssearch

Zátoka v Kolymbii se poslední dobou stala vyhledávaným místem českých turistů obzvlášť kvůli klidné atmosféře, krásné pláži s čistým mořem a stále se zvyšující kvalitě poskytovaných služeb. Pro letošní rok jsme pro naše klienty zařadili do naší nabídky oblíbený hotel Alfa...

Konečná cena za osobu od: 13 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní, velmi pěkný hotelový areál leží v klidné části letoviska přímo u moře u jedné z nejoblíbenějších pláží na ostrově. Svoji polohou, vybavením, přátelskou atmosférou a výbornou kuchyní je ideálním místem pro prožití rodinné dovolené. U hotelu Alfa Beach se nachází autobusová zastávka se spojením do města Rhodos City a do oblíbeného Lindosu.

Hotel

Komfortní a prostorný hotelový komplex postavený v roce 2000 Vás na první pohled zaujme svou architekturou a jistě okouzlí vstupní halou s recepcí, zahradou a venkovní terasou se slunečníky a lehátky. Hostům je k dispozici vnitřní a venkovní bazén, restaurace s venkovní terasou, hlavní bar, plážový bar, dětské hřiště a dětský bazén, minimarket. Hotel pořádá bohatý animační program pro děti i dospělé, k dispozici je dětský klub a sportovní aktivity (plážový volejbal, stolní tenis, tenisové kurty). Slunečníky a lehátka na pláži jsou za poplatek.

Pokoje

Pěkně zařízené 2-lůžkové pokoje (možnost 1-2 přistýlek) jsou s příslušenstvím, telefonem, chladničkou, rádiem, TV/SAT, centrální klimatizací (15.6.-30.9.) a balkonem či terasou. Trezor je za poplatek.

Stravování

ALL INCLUSIVE program.
 
Internetové stránky hotelu: http://www.alfabeach.gr
Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000