crosssearch

Hotel Alex Beach leží na krásné, čisté a písčité pláži Theologos, přibližně 1,5 kilometru vzdálený od tradiční místní vesničky, 20 kilometrů do města Rhodos a 5 kilometrů od mezinárodního letiště. Hotelový komplex zahrnuje oblast o velikosti 40.000 metrů čtverečních a ubytuje...

Konečná cena za osobu od: 12 790 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotel Alex Beach leží na krásné, čisté a písčité pláži Theologos, přibližně 1,5 kilometru vzdálený od tradiční místní vesničky, 20 kilometrů do města Rhodos a 5 kilometrů od mezinárodního letiště.
Hotelový komplex zahrnuje oblast o velikosti 40.000 metrů čtverečních a ubytuje 600 hostů. Výsledkem je přiměřeně velký hotel, s nízkými budovami a velkými, volnými a otevřenými oblastmi kde si můžete užít opravdovou svobodu.

Vybavení

hlavní restaurace, restaurace u bazénu, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži a barbeque, bazény s dětskými bazénky

Ubytování

tento hotel nabízí dvojlůžkové pokoje umístěné v hlavní budově buď s výhledem na moře nebo na hory a dále v řadě bungalovů. Dále hotel nabízí apartmány a mezonety s výhledem na moře.

1. dvojlůžkové pokoje jsou vybaveny velkou posteli nebo 2 postelemi (twin), koupelnou s WC, balkónem nebo terasou, ručníky a ložním prádlem (mění se 7 x do týdne), fénem, centrální klimatizhací, mini ledničkou, televizí se satelitem, telefon

2. bungalovy - apartmány jsou více prostorné pokoje než klasické dvojlůžkové pokoje, vybavení stejné, navíc je možnost 2 přistýlek, posuvné dveře oddělují ložní část od dětského pokoje.

3. Mezonety - apartmány egejského stylu umístěné přímo u pláže. Může se zde ubytovat až 5 osob ve 2 podlažích s vybavením dvojlůžkového pokoje.

Stravování

all inclusive

Pláž

písčitá, soukromá, cca 5 metrů od hotelu

Sport a zábava

vodní sporty, windsurfing, Kite surfing, kánoe, šlapadla, hodiny aerobiku, vodní aerobik, pro děti denně organizované aktivity a sportovní program, pro dospělé večerní programy, plážové sporty - volejbal, basketbal, dětské hřiště, šipky, biliárd, horská kola, tenis, ping pong, multiúčelové sportovní hřiště

Internetové stánky hotelu    www.alexbeach.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1345 termínů

Celkem 1345 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000