crosssearch

Afandou Beach Resort

Řecko, Rhodos (zobrazit na mapě) mapa

Afandou Beach Resort hotelový areál tvoří hlavní a 2 další budovy. Hotel se nachází v klidném prostředí, ideální pro relaxaci a odpočinek. Hlavní hotelová budova má 3 patra, další budova je dvoupatrová a budova, kde je hotelová restaurace, je pouze přízemní, nachází se naproti...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Afandou Beach Resort

 

Velmi příjemný hotelový areál tvoří hlavní a 2 další budovy. Hotel se nachází v klidném prostředí, ideální pro relaxaci a odpočinek. Hlavní hotelová budova má 3 patra, další budova je dvoupatrová a budova, kde je hotelová restaurace, je pouze přízemní, nachází se naproti budově s recepcí. Vesnice Afandou je ve vzdálenosti cca 1,2 km, trvale zde žije kolem 7 tisíc obyvatel, je to po Ialysu a Archangelos třetí největší vesnice na ostrově. Zde jsou restaurace, taverny, pizzerie, pekárna, optika, kavárny, stánky s ovocem a zeleninou, rychlé občerstvení, banky, lékárna, kadeřník, lékař, kostely, radnice, čerpací stanice... Samotné centrum je ve vzdálenosti cca 1,9 km. Traduje se, že vesnice dostala své jméno od slova ,,Afandos" - není vidět - neviditelné, schované místo, kdy se obyvatelé ukrývali za kopcem, kam nebylo vidět z moře, když vtrhávali na ostrov piráti. Vesnice Afandou je též proslulá výrobou kvalitních koberců. Hotel sousedí se sesterským 5* hotelem Afandou Bay. Podél pláže (ve vzdálenosti cca 500-600 m) jeněkolik vyhlášených restaurací s rybími specialitami.V okolí je jen pár domků a zahrad místních a několik apartmánů a hotelů. Turistický vláček jezdí do vesnice Afandou (v sezóně 2015 jezdil nepravidelně, nikoliv po celou sezónu, od hotelu v cca 10:05, 12:05, 16:05,18:05, 20:05, 22:05, jízdenka stála cca 1,70EUR a pro děti cca 1,10EUR). Doporučujeme navštívit kostel Panny Marie s pěknými freskami ze 17. a 18. století. Oblast Afandou je známá svým 18-ti jamkovým golfovým hřištěm (www.afandougolfcourse.com). Autobusová zastávka je ve vesnici Afandou cca 1,9 km od hotelu (frekventované spojení). Taxi do centra Afandou vychází na cca 7EUR/jízda. Lze zamluvit u prodejce v místním obchůdku s tradičními produkty.

Kapacita:

V areálu je celkem 119 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s dětmi, kde je palanda, event. 2 přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací (v provozu po celý den od cca 11.06. - 14.09., mimo toto období za poplatek cca 5-7EUR/den), fénem, telefonem,TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem s výhledem do vnitrozemí nebo zahrady, na bazén nebo bočním výhledem na moře. Jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání. Trezor na pokoji (cca 24EUR/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby:

Recepce, vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem (bohatá nabídka programů), výtahy (v každé budově), minimarket (dobře zásobený, otevřený obvykle 08:30-13:00 a 17:00-21:30), obchůdeks tradičními produkty (například čistě přírodní kosmetika, olivový olej, med a další), místnost na zavazadla, vnitřní bar s venkovním posezením, venkovní bar a snackbar u bazénu, vnitřní restaurace. Pěkná zahrada, parkoviště. V sousedním hotelu Afandou Bay je možné si za poplatek objednat služby SPA, zde je též venkovní snackbar a restaurace s nabídkou čerstvých ryb. Wifi na recepci a v dalších společných prostorách zdarma.

Stravování:

Formou ALL INCLUSIVE (viz popis).

Sport a zábava:

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě zdarma, na pláži za poplatek (cca 8EUR/set/den). Sprchy a WC u bazénu, dětské hřiště v zahradě. Kulečník (cca 1EUR/hra), el.hry, ruční fotbálek a ice hockey (cca 0,50-1EUR/hra), místnost s počítačovými hrami (cca 0,50EUR/10 minut), stolní tenis, tenisový kurt (pouze přes den, za poplatek cca 6EUR/hodina, zdarma půjčení vybavení), hřiště 5 x 5 m (zdarma, pouze přes den), hřiště na volejbal (travnatá plocha). Hotel pořádá každou středu řecký večer s živou hudbou a tanečníky.

Hlavní výhody:

Klidné prostředí s nádhernou pláží, která není přeplněná turisty ani v hlavní sezóně

1. dítě do 13 let: ubytování zdarma, all inclusive zdarma

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000