crosssearch

12 Sea Resort

Řecko, Rhodos

Obrázek není k dispozici

Tento překrásný a moderně vybavený hotelový komplex 12 Sea Resort se nachází v rozlehlé zahradě v letovisku Ialyssos, jen cca 1 km od jeho samotného centra s obchody, bary, restauracemi, tavernami či kavárnami a je umístěn jen cca 100 m od písečné pláže s rozmanitými vodními...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento překrásný a moderně vybavený hotelový komplex 12 Sea Resort se nachází v rozlehlé zahradě v letovisku Ialyssos, jen cca 1 km od jeho samotného centra s obchody, bary, restauracemi, tavernami či kavárnami a je umístěn jen cca 100 m od písečné pláže s rozmanitými vodními sporty a lehátky se slunečníky. Hotel se nachází cca 8 km od hlavního města Rhodu a od letiště je hotel vzdálen necelých 6 km. Oficiální kategorie 5*.

Vybavení:

K rozmanitému hotelovému vybavení patří vstupní hala s 24h recepcí a lobby, trezory,TV kout, Internet koutek s posezením, WiFi, hlídání dětí, restaurace, restaurace a la carte, bary, hřiště, dva venkovní bazény se slunečníky a lehátky, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky na pláži jsou umístěny v areálu hotelu Dodeca Sea Resort, plážové osušky jsou k dispozici za depozit, plážový volejbal, tenis, mini golf, mini fotbal, stolní tenis, vstup na skluzavky 10:00 - 18:00 hod., denní animace pro malé i velké návštěvníky v období květen - září, wellness centrum a salon krásy.

Pro děti:

Pro děti je k dispozici dětské hřiště, mini klub , skluzavka, dětská postýlka na vyžádání.

Pláž:

cca 100 m od písečné pláže

Ubytování:

Moderně renovované a velice elegantně zařízené pokoje jsou vybaveny vlastním sociální zařízením s WC a vysoušečem vlasů, trezorem, klimatizací, sat TV, ledničkou, dvojitými okny a balkonem nebo terasou.

Stravování:

All Inclusive: bufetové snídaně 07:00 - 10:30, bufetové obědy 12:30 - 14:30, bufetové večeře 18:30 - 21:30, dopolední a odpolední snacky 11:30 - 17:00, místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Časy a rozsah podávání pokrmů a nápojů se řídí vnitřními směrnicemi hotelu a může se během sezony měnit.

Služby na poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, trezor, klimatizace, wellness a salon krásy, za depozit osušky, tenis a volejbal, hlídání dětí, sauna.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000