crosssearch

The Westin Resort Romanos

Řecko, Peloponés (zobrazit na mapě) mapa

Luxusní hotel v těsném sousedství hotelu Westin, s nímž sdílí velký pozemek v mírném svahu přímo na březích Jónského moře u více jak kilometrové písečné pláže Dunes s pozvolným vstupem do vody. V těsném sousedství hotelu jsou dvě 18 jamková golfová hřiště světových parametrů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

5* luxusní hotel v těsném sousedství hotelu Westin, s nímž sdílí velký pozemek v mírném svahu přímo na březích Jónského moře u více jak kilometrové písečné pláže Dunes s pozvolným vstupem do vody. V těsném sousedství hotelu jsou dvě 18 jamková golfová hřiště světových parametrů (Bay a Dunes course). Celá oblast na jihozápadní části poloostrova Peloponés v regionu Messinia je velice zelená a mnohdy je přezdívána Toskánskem Řecka. Jde o menší luxusní komplex, který dokonale splývá s okolní přírodou v jeden celek. Hotel je vynikajícím příkladem elegance a citlivé integrace architektury do okolní přírody respektující zdejší tisíciletou historii. Areál je vzdálen 50 km od správního města oblasti a nejbližšího letiště Kalamatha a 310 km od mezinárodního letiště v Athénách.

Vybavení hotelu:

128 pokojů, suit a vil stranou hotelu Westin s nímž sdílí řadu vybavení. Jde o dvou podlažní budovy, vystavěné z přírodních materiálů inspirovaných tradičním panským sídlem v Messinii. Tento hotel má vlastní recepci, několik restaurací, barů a rovněž využívá velké konferenční centrum House of events (5.000 m2). Můžete navštívit i hlavní restauraci hotelu Westin - Morias nabízející řecké i mezinárodní speciality. Dále v areálu najdete řadu dalších a la carte restaurací (rybí, italská, americká, flame, asijská, japonská, Omega, suflakérie a tradiční řecká), mnoho příjemných barů včetně pool barů, pivnici s vyběrem produktů nedalekého mikropivovaru, enoteku s vynikajícím výběrem místních i zahraňičních lahodných vín, cukrárnu s širokou nabídkou zmrzlin mnoha druhů, dvě vynikající golfová hřiště včetně akademie. Mezi mnoha budovami naleznete nespecifikované množství venkovních bazénů včetně dětských s množství kvalitních lehátek a slunečníků. Nedaleko pláže jsou lázně Anazoe SPA (4.000 m2), nabízející klidný azil plný léčebných procedur a masážních místností. Jde o pravou oázu klidu a odpočinku nejen pod centrálním olivovým stromem. Nacházíme zde výborně vybavené fitness centrum, vyhřívaný vnitřní i venkovní bazén, jacuzzi, ledovou jeskyni, různé sauny, páru, hammam, místnosti na cvičení jógy, pilates, aquagymnastiky apod. Velmi vyhledávané jsou dvě dobře vybavená dětská centra Cocoon (8 měsíců-4 roky) a Sand castle (5-12 let) s nikdy nekončící zábavou a dobře vedenými programy, elektronická herna, Aquapark, tenisové a squashové kurty, mini tenis pro děti, stolní tenis, badminton, beach volejbal, bowling, basketbal, volejbal, minikopaná, cyklo centrum s různými typy kol a doporučenými trasami na výlety do okolí, středisko vodních sportů včetně potápění, šnorchlování, internet wifi zdarma v loby, PC a business koutek, boutique, zlatnictví, mini market, lékarnu, služba doktora a půjčovna aut. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu hotelu včetně pláže. Hotel omezeně pořádá soft animační programy, celodenní aktivity, různé programy pro děti i dospělé. V okolí hotelu naleznete desítky památek z různých období historie lidstva, ptačí rezervaci, množství naučných stezek, přírodních krás i památek Unesco. Těžko zmínit vše a nezapomenout na nějaký klášter, hrad, jeskyni, zajímavou přírodní pláž či jinou památku, kam se dostanete pěšky, na kole či autem.

Vybavení pokojů:

pokoje jsou především suity a liší se především polohou, velikostí a nabízenými výhledy. Všechny jsou prostorné s obývací částí a možností přistýlky, mají plně vybavené sociální zařízení s vanou a sprchou, vysoušeč vlasů, osobní váhu (župan a přezůvky), ventilátor, SAT-TV, telefon, klimatizaci, wifi internet za poplatek, minibar, trezor, balkon nebo terasu s pohodlným nábytkem a větěina privátní bazén.

Názor:

i tento hotel, patřící do společenství Starwood, je o něco luxusnější a komornější než vedlejší hotel Westin. I on nabízí skvělé služby na klidném místě s nádhernou okolní přírodou, stranou přelidněných středisek a neutuchajícího hluku. Toto místo je pravým opakem rušných a zábavou tepajících letovisek. Hotel je zasazen do nádherné přírodní scenérie na březích tyrkysového moře. Nebudete se zde nikdy nudit, ale nebudete ani otravováni nekonečnými a hlučnými animačními programy. Vřele doporučujeme především párům toužícím po dovolené plné relaxu a odpočinku u krásného moře.

Odkaz:

http://www.romanoscostanavarino.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000