crosssearch

Nassos

Řecko, Peloponés

Poloha: studia Nassos se nacházejí v klidném a tichém prostředí, v pozvolném svahu, ve vzdálenosti 300 m od moře a cca 300 m od centra. Vybavení: studia tvoří kuchyňský kout který je standardně vybaven základní sadou nádobí, lednicí a vařičem. Součástí studia je sprchový...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: studia Nassos se nacházejí v klidném a tichém prostředí, v pozvolném svahu, ve vzdálenosti 300 m od moře a cca 300 m od centra. Vybavení: studia tvoří kuchyňský kout který je standardně vybaven základní sadou nádobí, lednicí a vařičem. Součástí studia je sprchový kout s toaletou a terasa se zahradním nábytkem. Velice pěkná studia jsou útulně zařízena. Studia jsou dvoulůžková s možností přistýlky nebo třílůžková s možností přistýlky. Některá studia mají výhled na moře.

Stravování: vlastní s možností vaření, možnost zakoupení polopenze, večeří. Možnost využití bazénu v těsné blízkosti studií za poplatek 3 EUR.

Sport a zábava: různé druhy vodních sportů na pláži (za poplatek), slunečníky a lehátka na pláži (6 – 8 EUR/set/den). Denní a noční zábava v letovisku.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000