crosssearch

Marcos Beach Hotel

Řecko, Peloponés (zobrazit na mapě) mapa

Obrázek není k dispozici

Rodinný 3* hotel se nachází v klidné části letoviska Mylopotas. Jedná se o jednodušší, ale pěkný a čistý hotel s přátelskou rodinnou atmosferou. Byl postaven v roce 1986 a poslední rekonstrukce proběhla v roce 2011. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka. Hotel je vzdálen...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

rodinný 3* hotel se nachází v klidné části letoviska Mylopotas. Jedná se o jednodušší, ale pěkný a čistý hotel s přátelskou rodinnou atmosferou. Byl postaven v roce 1986 a poslední rekonstrukce proběhla v roce 2011. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka. Hotel je vzdálen 3,5 km od přístavu a 2,5 km od hlavního města ostrova. Vyhlášená pláž Mylopotas je vzdálena 150 m od hotelu.

Vybavení hotelu:

součástí hotelu je menší recepce s lobby, trezor (za úplatu), restaurace, kde se podávají snídaně formou jednoduchého bufetu, snack a pool bar, TV místnost, bazén, terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, další terasa s příjemným posezením pod baldachýny a s nádherným výhledem na zátoku. Hotel má celkem 35 pokojů, dvoulůžkové a třílůžkové, 4 pokoje bezbariérové. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek, stejně tak i různé vodní sporty

Vybavení pokojů:

všechny pokoje s možností přistýlky jsou orientované směrem na moře, mají skromnější sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, TV, individuální klimatizaci, internet za úplatu, miniledničku (2 EURa/den), podlahu krytou dlažbou a balkon nebo terasu.

Stravování:

standardní snídaně formou bufetu

Názor:

jednodušší ubytování v rodinné atmosféře v blízkosti krásné pláže a pěším dosahu hlavního města i centra zábavy a rozptýlení.

Odkaz:

http://www.marcoshotels.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000