crosssearch

Kiparissia Beach

Řecko, Peloponés

Příjemný rodinný hotel se nachází na okraji zátoky u městečka Kiparissia. Hotel je obklopen zelení a nabízí romantická zákoutí k pozorování západu slunce nad Jónským mořem. Písečná pláž je vzdálena 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 60 km. V blízkosti je menší vodní park se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž:
Písečná přírodní pláž je vzdálena od hotelu 200 m. Široká písečná pláž se slunečníky a lehátky za poplatek je vzdálena 450 m od hotelu.

Poloha:

Příjemný rodinný hotel se nachází na okraji zátoky u městečka Kiparissia. Hotel je obklopen zelení a nabízí romantická zákoutí k pozorování západu slunce nad Jónským mořem. Písečná pláž je vzdálena 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 60 km. V blízkosti je menší vodní park se dvěmi skluzavkami.

Stravování:
Snídaně. Bohatý americký bufet.

Ubytování:

Vkusně zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení ( WC, sprcha), individuální klimatizace, telefon, lednice, TV, balkon. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení:

Hotel nabízí prostornou recepci, bar, restauraci, pool bar, bazén s venkovním posezením, parkoviště, kongresové centrum, možnost připojení k internetu za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000