crosssearch

Harrys

Řecko, Peloponés

Dům Harris už z dálky poutá pozornost kolemjdoucích pestrobarevnými bugenviliemi, které jej obrůstají. Nachází se u kostela na mírném návrší, v centrální, ale přesto klidné části letoviska Tolo.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování:

Dům Harris už z dálky poutá pozornost kolemjdoucích pestrobarevnými bugenviliemi, které jej obrůstají. Nachází se u kostela na mírném návrší, v centrální, ale přesto klidné části letoviska Tolo. Od studií Manolis ho dělí jen další dům. Do centra s množstvím obchodů, kaváren a restaurací se dostanete už přibližně po 50 m.

CK kategorie:

**+

Oficiální kategorie:

**

Kapacita:

2 studia a 2 apartmány

Pláž:

cca 150 m, písčitá pláž, na začátku letoviska organizovaná pláž s nabídkou vodních sportů

Ubytování / Vybavení:

studia pro 2 osoby s oddělenou kuchyňkou, apartmány se 2-ma oddělenými ložnicemi (v obou ložnicích je vlastní klimatizace a vlastní balkon), jednoduché zařízení, koupelna (sprcha, WC), TV, kuchyňský kout se základním nádobím, lednička, topinkovač, varná konvice, malá trouba s dvouplotýnkovým vařičem, klimatizace (za příplatek), balkon

Stravování:

bez stravy

Náš názor:

jedná se o jediný dům v Tolu, který má apartmány se 2-ma oddělenými ložnicemi, proto ho doporučujeme především rodinám s dětmi. Dostupnost centra a pláže jsou ,,pouze" dalším bonusem. V kombinaci se studiemi Manolis možnost ubytování i pro větší skupiny.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000