crosssearch

Finissia

Řecko, Peloponés

Malý příjemný rodinný hotýlek Finissia má naprosto unikátní polohu na začátku vesničky Finikounda, v klidnější části. Krásná písečná pláž je jen přes cestu. Nejbližší nákupní a stravovací možnosti jsou vzdálené necelých 150 m od hotelu, pomyslné centrum se koncentruje kolem...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování:
Malý příjemný rodinný hotýlek Finissia má naprosto unikátní polohu na začátku vesničky Finikounda, v klidnější části. Krásná písečná pláž je jen přes cestu. Nejbližší nákupní a stravovací možnosti jsou vzdálené necelých 150 m od hotelu, pomyslné centrum se koncentruje kolem malého rybářského přístavu na opačném konci pláže a právě zde jsou nejlepší taverny a bary. V okolí vesničky jsou další tři krásné pláže s průzračnou vodou, stačí si jen ráno vybrat, na kterou z nich vyrazit. V přízemí domu rodina majitelky paní Marie provozuje kavárnu, kde v příjemném stínu vychutnáte frapé při pohledu na azurové moře. Finikouda se nachází cca 60 km od letiště, určitě doporučujeme návštěvu nedalekého Pilosu nebo Koroni, obě tato malebná městečka jsou vzdálená cca 20 km.

CK kategorie:
**+

Oficiální kategorie:
**

Kapacita:
28 pokojů

Pláž:
cca 10 m přes cestu, písečná místy s malými oblázky

Vybavení / Sport / Zábava:
recepce, výtah, kafé bar, terasa, snídaňová místnost.

Ubytování / Vybavení:
menší jednoduché dvoulůžkové pokoje, rustikální nábytek, minilednička, trezor (zdarma), klimatizace (za poplatek cca 5 EUR /den), TV, koupelna (sprchový koutek, WC), balkon s výhledem do zahrady nebo s bočním výhledem na moře.

Stravování:
servírované kontinentální snídaně

Náš názor:
příjemný tradiční rodinný řecký hotýlek se skvělou polohou. Jednodušší vybavení a strava formou snídaně ho předurčuje nenáročným klientům, kteří žijí dovolenou především venku, na hezkých plážích, v tavernách a prozkoumáváním okolních krás třeba pronajatým vozem. Ideální pro páry, které dokáží dovolenou strávit "s Řeky po Řecku" :-)

www:
http://www.portofinissia.gr

Cena zahrnuje:
Cena leteckého zájezdu je konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku dle destinace, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK CK, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek.
(Výše palivového příplatku je kalkulována podle ceny leteckého paliva 650 USD/MT a CK CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu - zvýšení/snížení viz. Všeobecné smluvní podmínky Čl. II.)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000