crosssearch

Dimitra

Řecko, Peloponés

Studia s rodinnou atmosférou jsou vzdálena cca 30m od centra letoviska a cca 60m od moře a úzké písečné pláže s kamínky. Hlavní široká písečná pláž letoviska s možnostmi vodních sportů, pronájmem slunečníků a lehátek je vzdálena cca 500m. Je k dosažení po hlavní silnici.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

studia s rodinnou atmosférou jsou vzdálena cca 30m od centra letoviska a cca 60m od moře a úzké písečné pláže s kamínky. Hlavní široká písečná pláž letoviska s možnostmi vodních sportů, pronájmem slunečníků a lehátek je vzdálena cca 500m. Je k dosažení po hlavní silnici. Centrum letoviska, které se každoročně rozrůstá o nové ubytovací kapacity a možnosti nákupů, nabízí široké příležitosti k zábavě. Je zde řada restaurací, taveren, barů, obchodů, stánků s rychlým občerstvením, pekáren, cukráren, lékáren, zlatnictví, minimarketů, supermarketů, obchodů se suvenýry aj.

Kapacita

celkem je zde 14 studií (2lůžkové s možností jedné nebo dvou přistýlek), která jsou vybavena koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, TV se satelitním příjmem, kuchyňským koutem se základním vybavením, el. vařičem, chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem na letovisko, okolní zástavbu nebo směrem k moři. Klimatizace (za poplatek cca 5EUR/den/pokoj). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Studia též nabízejí pro své hosty zdarma možnost zapůjčení slunečníků a skládacích židlí na pláž. Možnost připojení na internet (za poplatek ).

Služby

recepce (během dne), malý salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní restaurace a zahradní taverna. Možnost připojení na internet (za poplatek).

Stravování

formou polopenze. Snídaně - formou bufetu v klimatizované restauraci, servírované večeře jsou podávány v zahradní taverně před penzionem nebo ve vnitřní restauraci.

Sport a zábava

různé druhy vodních sportů na pláži (za poplatek). Denní i noční zábava v letovisku.

Hlavní výhody

rodinná atmosféra, blízko centra, dobrá cena.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000