crosssearch

Dantis Beach

Řecko, Peloponés

Obrázek není k dispozici

Hotel Dantis Beach stojí u vesničky Drepano, rozprostírá se na rozsáhlé zahradě cca 30 000 m2 a součástí jeho areálu je i kemp Dantis. Od populárního Tola je vzdálen pouze cca 3 km a od známého malebného města Nafplio cca 11 km. Navzdory klidnějšímu charakteru má Drepano vše,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel Dantis Beach stojí u vesničky Drepano, rozprostírá se na rozsáhlé zahradě cca 30 000 m2 a součástí jeho areálu je i kemp Dantis. Od populárního Tola je vzdálen pouze cca 3 km a od známého malebného města Nafplio cca 11 km. Navzdory klidnějšímu charakteru má Drepano vše, co byste pro svůj pohodlný pobyt mohli potřebovat. Podél pláže vás čeká několik originálních taveren, stylových a hudebních barů, v centru vesničky Drepano, ležící cca 500 m od hotelu ve vnitrozemí řada dalších restaurací, supermarket, lékárna, pekárna a obchody se suvenýry. Místní pláž Plaka je v podstatě spojena s letoviskem Tolo, odděluje je pouze skalnatý výběžek s areálem mykénských vykopávek asi v polovině plážové cesty. Pláž má pozvolnější vstup do moře, na začátku ji tvoří písek, který se promíchává a přechází v oblázky, ve vodě místy kamenná plata. Hotel plánuje během zimy a jara 2014/15 rozsáhlejší rekonstrukci vnitřních i venkovních prostor. Nové fotografie budou na našem webu zveřejněny po rekonstrukci v dubnu 2015.

CK kategorie:
***

Oficiální kategorie:
***

Kapacita:
60 pokojů

Pláž:
cca 150 m písčito-oblázková (přístup přes kemp; při vstupu do vody místy plata), lehátka a slunečníky zdarma

Vybavení / Sport / Zábava:
parkoviště, recepce, restaurace, výtah, lobby s barem, bar na pláži, bar u bazénu, bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, malý obchod s tradičními řeckými produkty, WiFi (zdarma), dětské hřiště, šipky, tenis, stolní tenis, basketbal, plážový volejbal, hotel příležitostně pořádá řecký večer, hudební a tematické večery, babysitting a služby lékaře (na vyžádání), hoteloví hosté procházejí na pláž přes kemp Dantis, kde se nachází další bazén, gril-restaurace a taneční parket.

Ubytování / Vybavení:
2 nebo 3-lůžkové pokoje (3. lůžko pro dospělou osobu pevné, pro dítě přistýlka), klimatizace, lednička, TV, trezor na recepci (za poplatek), koupelna s WC, fén, balkon s výhledem na bazén nebo do zahrady.

Stravování:
plná penze pro autobusové klienty (snídaně, obědy a večeře s nápoji), letečtí klienti all inclusive

Náš názor:
příjemná dovolená na atraktivní pláži v blízkosti vesničky Tolo, města Nafplio a takových historických skvostů, jako Epidauros nebo Mykény. Klidnější polohu hotelu můžete večer oživit v některém z plážových barů. Doporučujeme méně náročným klientům, kteří preferují all inclusive s lenošením na pláži. Dobrá cena!

www:
www.greekhotels.net/hotel/epihotel-dantis-beach

All  inclusive:
~ snídaně, obědy a večeře formou bufetu
~ během dne a během stravování místní nealkoholické a alkoholické nápoje (pivo, rozlévané víno, vybrané místní lihoviny, voda a rozlévané nealko / post mix)
~ odpoledne u bazénu sladké občerstvení, filtrovaná káva, čaj a zmrzlina
~ řecký večer, BBQ večer, hudebně zábavné večery (1 x za týden)
~ AI platí v době od 10:00 - 22:30 hod., přičemž všechna jídla, nápoje, malé občerstvení jsou podávané ve vymezených časech a částech hotelu - bližší specifikace přímo v hotelu
~ AI nezahrnuje nápoje konzumované po 22:30 hod., všechny dovážené alkoholické nápoje, vodu v láhvi, šumivé víno, espresso, frappé, cappuccino, fresh džusy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000