crosssearch

Chroma & Agnadio

Řecko, Peloponés

Chroma & Agnadio Na začátku malebné vesničky Finikounda se v kopci vypíná stylový komplex prázdninových domů bratrů Sardeliových. Jednoznačnou výhodou domů je ničím nerušený výhled na moře a centrum letoviska z každé jejich terasy.

Konečná cena za osobu od: 9 319 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Chroma & Agnadio

Na začátku malebné vesničky Finikounda se v kopci vypíná stylový komplex prázdninových domů bratrů Sardeliových. Jednoznačnou výhodou domů je ničím nerušený výhled na moře a centrum letoviska z každé jejich terasy. Nachází se jen cca 300 m od centra a organizované písečné pláže Finikoundy. Nejbližší supermarket najdete už ve vzdálenosti cca 150 m. Typické taverny, originální plážové bary a obchody se suvenýry vás čekají na centrální promenádě. Ve spodnější části prázdninového komplexu zvaného ,,Chroma", najdete i malý relaxační bazén s lehátky a samostatnými domky. Na vrcholu komplexu se nachází dům ,,Agnadio" se studii a s krytým parkovištěm.

CK kategorie:

***+

Oficiální kategorie:

***

Kapacita:

13 studií

Pláž:

cca 300 m, dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky lze používat za konzumaci v plážových barech, vodní sporty za poplatek

Ubytování / Vybavení:

pohodlná 2-lůžková studia v části ,,Agnadio" s možností 1 přistýlky (rozkládací křeslo), samostatně stojící prostorná a stylově zařízená studia / domky pro 3-4 osoby (3. a 4. lůžko může být palanda nebo rozkládací gauč), koupelna (sprcha, WC), TV s plochou obrazovkou, kuchyňský kout se základním nádobím, lednička, varná konvice, malá trouba s dvouplotýnkovým vařičem, klimatizace, balkon s výhledem na moře, WiFi (zdarma)

Stravování:

bez stravy

Náš názor:

pokud hledáte pohodlné a stylové ubytování s výhledem na moře v neokoukané destinaci a navíc je pro vás důležitá i blízkost centra a hezké pláže, komplex Chroma & Agnadio je to správné rozhodnutí. V místních tavernách si můžete rozmazlovat své chuťové pohárky a každý den podnikat různé výlety - doporučujeme např. vesničku Methoni vzdálenou jen 10 km.

www.agnadiostudios.gr

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000