crosssearch

Apartmány Selana

Řecko, Peloponés

Obrázek není k dispozici

Prostřední výběžek Peloponésu se jmenuje Mani. Charakterizuje ho divoká, suchá a kamenitá příroda a temperament místních obyvatel. Vašemu oku neunikne množství neobvyklých věží s malými okny, které kdysi sloužily jako obydlí místních obyvatel.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis ubytování:

Prostřední výběžek Peloponésu se jmenuje Mani. Charakterizuje ho divoká, suchá a kamenitá příroda a temperament místních obyvatel. Vašemu oku neunikne množství neobvyklých věží s malými okny, které kdysi sloužily jako obydlí místních obyvatel. V této oblasti se nachází i vesnička Neo Itilo, která se pyšní křišťálově čistým mořem a krásnou pláží. Nedaleko ní byl postaven komplex Selana, který je příkladem ubytování na vysoké úrovni za dobrou cenu. Poloha na úpatí útesu s členitým kamenitým pobřežím garantuje otevřený výhled na moře a na nedaleký záliv. Kamenné domky jsou uvnitř pohodlné, moderní a nesou stopy dobrého vkusu majitelky Elefterie. Pohodlí hostů dotváří bazén se sluneční terasou - výhled na moře nechybí ani zde. Doporučujeme milovníkům klidných míst a náročnějším klientům, kteří chtějí zažít něco jedinečného a nového.

CK kategorie:

***+

Oficiální kategorie:

***

Pláž:

organizovaná písčito-oblázková pláž vesničky Neo Itilo je vzdálena 3,2 km; lehátka a slunečníky za konzumaci

Ubytování / Vybavení:

prostorné a stylově zařízená 2-lůžková studia a 3-4-lůžkové apartmány, klimatizace (za poplatek), WiFi zdarma, kuchyňský kout se základním vybavením, ledničkou, koupelna / WC, balkon s výhledem na moře, parkoviště, sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Selena apartmány a Selänne View vily jsou rozdílné objekty vzdálené od sebe 1,5 km - naši klienti jsou ubytováni v části Selana studios & apartments.

Stravování:

bez stravy

www:

www.selanastudios.gr

Nepovinné příplatky:

Komplexní cestovní pojištění 62,-Kč/os./den

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000