crosssearch

Oblíbená třípodlažní studia Angelo I se nachází v klidnějším prostředí, ve vzdálenosti cca 490 m od centra letoviska. Ubytování se nabízí též v sesterském objektu Angelo II, který je vzdálen odtud cca 150 m, směrem k centru letoviska.

Konečná cena za osobu od: 11 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Oblíbená třípodlažní studia Angelo I se nachází v klidnějším prostředí, ve vzdálenosti cca 490 m od centra letoviska. Ubytování se nabízí též v sesterském objektu Angelo II, který je vzdálen odtud cca 150 m, směrem k centru letoviska. Vzdálenost od pláže je cca 90 m, přes silnici. Poblíž studií Angelo I je pekárna, restaurace, taverna a minimarket. Doporučujeme individuální návštěvu nedalekého města Nafplia, autobusové spojení je velmi frekventované. Stejně tak jsou příjemné procházky nad letovisko nebo směrem k sousední vesnici Drepano. Naproti studií Angelo I se nachází hotel Sandy Bay (Kyani Akti hotel), který patří stejné rodině. Manžel majitelky studií, pan Angelo pronajímá na nejbližší pláži slunečníky a lehátka, a poskytuje svým hostům obvykle slevu.

Kapacita

Celková kapacita objektu, který tvoří 2 budovy je 14 studií (1-, 2lůžková s možností jedné až dvou přistýlek. Studia pro 4 osoby mají výhled jen do vnitrozemí a jsou umístěna v Angelo I. V Angelo II jsou k dispozici studia pro max. 3 osoby, převažuje zde výhled na moře, event. do okolí). Všechny pokoje jsou jednoduše vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, kuchyňským koutem se základním vybavením, el. vařičem, chladničkou, rychlovarnou konvicí, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na letovisko, sousední hotel a zástavbu nebo směrem na moře. Ubytování pro 1 osobu je možné ve studiu s neobsazeným lůžkem. Trezor na recepci hotelu Sandy Bay za poplatek (cca 2EUR/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Recepce (jen během dne), malý salónek - v hotelu Sandy Bay, malé parkoviště (omezený počet parkovacích míst). Wifi v prostoru recepce zdarma. Žehlička na vyžádání na recepci.

Stravování

Vlastní. Předem je možné přikoupit si snídaně i večeře formou bufetu v hotelu Ritsa, cca 130 m od studií Angelo I a cca 220 m od Angelo II. Přímo na místě je možné dokoupit si v hotelu Ritsa obědy za velmi přijatelné ceny (denně mezi 12:00-15:00).

Sport a zábava

V hotelu Ritsa je možné využívat bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu. Vodní sporty na pláži v letovisku za poplatek.

Hlavní výhody

výborná poloha

Internetové stránky: www.angelos-tolo.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 23 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000