crosssearch

Pěkná studia jsou situována v zahradě v bezprostřední blízkosti hezké pláže Aliki Beach s pozvolným vstupem do moře a světlým pískem. Další hezká písčitá pláž Piso Aliki se nachází cca 700 m od studií. Doporučujeme navštívit i proslulé pláže Faraga ve vzdálenosti cca 2,5 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Pěkná studia jsou situována v zahradě v bezprostřední blízkosti hezké pláže Aliki Beach s pozvolným vstupem do moře a světlým pískem. Další hezká písčitá pláž Piso Aliki se nachází cca 700 m od studií. Doporučujeme navštívit i proslulé pláže Faraga ve vzdálenosti cca 2,5 km. Centrum letoviska s obchůdky a tavernami naleznete ve vzdálenosti cca 200 m a je dosažitelné krátkou procházkou podél pláže. Vzdálenost od přístavu Paros činí cca 13 km a od největšího města Naoussa cca 21 km. V blízkosti studií je autobusová zastávka. Studia disponují posezením v zahradě v bezprostřední blízkosti pláže.

Ubytování

Dvoulůžková studia s možností přistýlky jsou vybavena koupelnou (sprcha, WC), kuchyňským koutem se základním vybavením pro vaření a stolování, ledničkou, vařičem, klimatizací (za poplatek), televizí a terasou.

Sport a zábava

V blízkosti objektu se nachází tenisový kurt, basketbalové hřiště, dětské hřiště a potápěčské centrum (vše za poplatek). Doporučujeme podniknout výlety po ostrově se spoustou zajímavých míst a krásných pláží.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000