crosssearch

Astir of Paros

Řecko, Paros (zobrazit na mapě) mapa

Poloha: Hotelový komplex přímo u soukromé písečné pláže má krásnou zahradu s udržovaným trávníkem a vzrostlými palmami. Nachází se asi 2 kilometry od letoviska Naoussa, hlavní město Parikia je vzdáleno 12 kilometrů. Vybavení: Areál jednopatrových staveb v kykladském stylu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Hotelový komplex přímo u soukromé písečné pláže má krásnou zahradu s udržovaným trávníkem a vzrostlými palmami. Nachází se asi 2 kilometry od letoviska Naoussa, hlavní město Parikia je vzdáleno 12 kilometrů.

Vybavení: Areál jednopatrových staveb v kykladském stylu doplňuje velký bazén s pool barem, něhož jsou lehátka se slunečníky pro klienty bez poplatku. Kromě hlavní restaurace Poseidon s romantickým výhledem na moře přes šumící palmy, lze posedět také u snack baru na pláži nebo ochutnat asijské speciality a nabídku sushi baru. K vybavení hotelu patří tenisový kurt, malé fitness centrum, hřiště na volejbal a golfový terén se třemi jamkami. Na vyžádání lze objednat pronájem auta nebo motorky, hlídání dětí, masáže, manikúru a pedikúru. Na recepci je směnárna a internetový kout, můžete si zde také půjčit auto.

Ubytování: Pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje a suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, trezor, balkon nebo terasa, připojení na internet. Pokoje mají oddělenou část se sedací soupravou pro posezení u satelitní televize a individuálně ovládanou klimatizaci.

Stravování: Snídaně formou bufetu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000