crosssearch

Zacharias

Řecko, Parga

Patrovou budovu studií Zacharias obklopenou olivovníky najdete v klid&ném prostředí, vhodném pro každého, kdo chce strávit příjemnou dovolenou. Na městskou pláž Piso Krioneri se dostanete po cca 450 m. Nejbližší supermarket je vzdálen asi na 3 minuty chůze a na nejbližší...

Konečná cena za osobu od: 3 656 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Patrovou budovu studií Zacharias obklopenou olivovníky najdete v klid­ném prostředí, vhodném pro každého, kdo chce strávit příjemnou dovolenou. Na městskou pláž Piso Krioneri se dostanete po cca 450 m. Nejbližší supermarket je vzdálen asi na 3 minuty chůze a na nejbližší tavernu narazíte asi po 5 minutách chůze - cestou na pláž Piso Krioneri. Rušné centrum městečka se nachází ve vzdálenosti cca 800 m. Možnost využívat WiFi v sousedním hotelu Harmony (za konzumaci v baru).

Kapacita: 5 studií

Ubytování / Vybavení

čtyři dvoulůžková a jedno třílůžkové studio (3 pevná lůžka) situovaná v patře (přízemí je obývané majiteli), kuchyňský kout, základní nádobí, lednička, kávovar, koupelna se sprchovým koutem a WC, TV, vlastní balkon nebo terasa, trezor (za poplatek), klimatizace (za poplatek).

Stravování

bez stravy

Náš názor

studia, která jsou již několik sezón v naší nabídce a těší se oblibě u klientů. Oceňují jejich přátelskou atmosféru a blízkost centra kouzelného městečka Parga.

Pláž

cca 450 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000