crosssearch

Villa Vaso

Řecko, Parga

Dvoupatrová budova apartmánů leží nedaleko od pláže Valtos v samostatném menším centru, které je vzdáleno asi 1,5 km od hlavního centra střediska, kam je spojení též vodním taxi za 15 minut. Asi 100 metrů od objektu se nachází veřejný bazén s restaurací.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dvoupatrová budova apartmánů leží nedaleko od pláže Valtos v samostatném menším centru, které je vzdáleno asi 1,5 km od hlavního centra střediska, kam je spojení též vodním taxi za 15 minut. Asi 100 metrů od objektu se nachází veřejný bazén s restaurací.

Vybavení studií a apartmánů: Jednoduše vybavená studia a apartmány umístěná převážně v přízemí mají vlastní příslušenství, klimatizaci (za poplatek 4,-EUR/den) a TV. Některá mají též terasy u vchodu nebo balkony v patře, stropní ventilátor a vysoušeč vlasů. Bez výhledu nebo výhled do okolní zeleně. Studia mají dvě lůžka s možností přistýlky a kuchyňský kout. Apartmány pro 4 osoby mají ložnici se dvěma lůžky a obývací pokoj se dvěma dalšími lůžky nebo s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem.

Pláž: Překrásná rozlehlá pláž pokrytá hrubozrnným pískem je od apartmánů oddělena cestou a areálem hotelu Parga Beach a je od apartmánů vzdálena necelých 100 metrů. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Strava: Možnost dokoupit servírované snídaně a večeře v nedaleké taverně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000