crosssearch

Stella

Řecko, Parga

2 - 3 lůžka vlastní stravování Poloha: téměř nová malá vilka je postavena v zahradách vesničky Valtos. Cesta na pláž vede po rovině a na krásné písečné pláži Valtos budete asi po 15 minutách. Centrum starobylé Pargy je asi 2 km. Lodní taxík Vám může cestu do Pargy velmi...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 3 lůžka vlastní stravování

Poloha: téměř nová malá vilka je postavena v zahradách vesničky Valtos. Cesta na pláž vede po rovině a na krásné písečné pláži Valtos budete asi po 15 minutách. Centrum starobylé Pargy je asi 2 km. Lodní taxík Vám může cestu do Pargy velmi zkrátit. Lodní taxíky míří i na sousední krásné pláže.

Ubytování: studia jsou prostorná a moderně vybavená, jsou v přízemí nebo v 1. patře. Zastíněné terasy a balkóny skýtají dostatek soukromí a je z nich výhled do zeleně. Pokoje mají 2 nebo 3 lůžka a moderně vybavený kuchyňský kout (včetně elektrického vařiče s troubou, ledničky, základního nádobí a kávovaru), WC se sprchou, TV a klimatizaci (za příplatek). V sousedství je bazén vilky Garden House, který můžete využívat.

Hodnocení: kvalitní ubytování v klidném prostředí zahrad, s dobrým dosahem krásné pláže, taveren a malého obchodu. Vzdálenost od pláže Valtos: cca 880 m.

Vzdálenost od nejbližšího obchodu: cca 300 m.

Vzdálenost od centra Pargy: cca 2 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000