crosssearch

Sivota Diamond Spa Resort

Řecko, Parga (zobrazit na mapě) mapa

Sivota Diamond hotel naleznete v blízkosti malebného střediska Sivota. Hotel stojí ve svahu na Ińským mořem s fantastickým výhledem na blízké ostrovy Ag. Nikolaos a Mourtemeno. Na nedalekou nádhernou pláž Bella Vraka se dostanete během chvilky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Sivota Diamond hotel naleznete v blízkosti malebného střediska Sivota. Hotel stojí ve svahu na Ińským mořem s fantastickým výhledem na blízké ostrovy Ag. Nikolaos a Mourtemeno. Na nedalekou nádhernou pláž Bella Vraka se dostanete během chvilky. V Sivotě najdete mnohé obchůdky se suvenýry či dotatek taveren restaurací a barů. Můžete využít i pravidelného autobusového spojení do nedalekého přístavního města Igoumenitsi nebo do romantické Pargy.

Vybavení hotelu

5* hotelový a Spa resort Sivota Diamond je vybaven kvalitním zázemím pro vaši kvalitní dovolenou. Je vybaven recepcí s nepřetržitým provozem s možností internetového připojení, prostornou a vkusnou lobby, ktérá přímo vybízí k přátelskému posezení, 3 bazény včetně brouzdaliště pro nejmenší, dětský klub, 2 restaurace, snack bar. Hotel taktéž nabízí lázeňský a welness program s vnitřním vyhřívaným bazénem, fitnessem, hamam, saunou, či masážní místností.

Vybavení pokojů

Hotel Sivota Diamond nabízí ubytování ve standardních pokojích v hlavní hotelové budově, v bungalovech, v Junior Suitech a Deluxe suitech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvým s vysoušečem vlasů, županem (na recepci k dipozici plážové ručníky), SAT-TV, připojení na internet, trezorem, minbarem (za příplatek na místě), balkonem či terasou.

Stravování

snídaně formou bohatého bufetu, polopenze nebo plná penze

Názor

kvalitní resort na unikátním místě i pro náročnější klientelu

Internetové stránky hotelu: www.sivotadiamond.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000