crosssearch

Pavlos Vergos

Řecko, Parga

Poloha: vilka má vynikající polohu, leží bezprostředně u dvou pláží, které se jmenují Krioneri a Piso Krioneri, pouhých 5 minut pěšky od centra Pargy a od malebného přístavu. Ubytování: menší studia jsou zařízena v řeckém stylu. Jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: vilka má vynikající polohu, leží bezprostředně u dvou pláží, které se jmenují Krioneri a Piso Krioneri, pouhých 5 minut pěšky od centra Pargy a od malebného přístavu.

Ubytování: menší studia jsou zařízena v řeckém stylu. Jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně ledničky, elektrického vařiče a základního nádobí), sprchou, WC, klimatizací, TV/satelitem a sejfem. Balkónky nebo terasy směřují do zahrady nebo do ulice. Především přízemní pokoje směřující do zahrady jsou velmi příjemné, protože lze využít zahradní ,,patio,, uvnitř budovy vybavené slunečníky a zahradním nábytkem.

Hodnocení: tato vilka je vyhledávána pro vynikající polohu a velmi přátelskou rodinnou atmosféru. Poloha je ideální pro ty, kteří chtějí mít pěkné koupání a centrum města opravdu na dosah ruky.

Vzdálenost od pláže Krioneri: cca 60 m.

Vzdálenost od centra Pargy: cca 200 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000