crosssearch

Pateras

Řecko, Parga

Poloha: příjemná vilka stojí uprostřed oploceného sadu, který tvoří především pomerančovníky, citronovníky, ořešáky a jabloně. Klid a pohodu si můžete vychutnat při posezení na zahradě. Pohodlná cesta, která vede skrz zahrady a podél oplocených pozemků, Vás zavede asi za 10...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: příjemná vilka stojí uprostřed oploceného sadu, který tvoří především pomerančovníky, citronovníky, ořešáky a jabloně. Klid a pohodu si můžete vychutnat při posezení na zahradě. Pohodlná cesta, která vede skrz zahrady a podél oplocených pozemků, Vás zavede asi za 10 minut na překrásnou pláž Valtos. Do centra Pargy se dostanete pěšky velmi romantickou procházkou podél pláže Valtos a po kamenném ochozu pod starou benátskou pevností asi za půl hodiny. Pro cestu do Pargy můžete použít i lodní taxík, který kotví na pláži Valtos. Taverny a obchod jsou nedaleko.

Ubytování: standardně zařízená studia pro 2 osoby a apartmány se 2 ložnicemi jsou vybaveny sprchou, WC,kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), balkónem, klimatizací (za příplatek) a TV. Některá studia a apartmány jsou v 1. patře, ostatní ve zvýšeném přízemí. Z balkónů je výhled do zahrady. Rodina bydlí v domě a pečlivě se stará o své hosty.

Hodnocení: příjemné ubytování s přívětivými domácími v klidném prostředí a se snadným dosahem pláže a centra staré Pargy.

Vzdálenost od pláže Valtos: cca 700 m.

Vzdálenost od Pargy: cca 1,2 km.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000