crosssearch

Olive Tree (7 malých domečků) jsou postaveny v oblasti Krioneri. Vilky jsou obklopeny bujnou zelení a zahradou plnou květin. Krásná oblázková pláž Piso Krioneri je vzdálena od vilky asi 12 minut pohodlné chůze. Budete-li pokračovat dál po pěší zóně, rychle dosáhnete rušného...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Olive Tree (7 malých domečků) jsou postaveny v oblasti Krioneri. Vilky jsou obklopeny bujnou zelení a zahradou plnou květin. Krásná oblázková pláž Piso Krioneri je vzdálena od vilky asi 12 minut pohodlné chůze. Budete-li pokračovat dál po pěší zóně, rychle dosáhnete rušného centra Pargy. I v oblast Krioneri jsou vynikající taverny a obchody.

Popis:

2-3 lůžka vlastní stravování možnost dokoupení snídaní (platba na místě)

Vybavení a služby hotelu:

bazén s lehátky a slunečníky, malé dětské hřiště, recepce s biliárem a velkou TV, snack bar, Wi-Fi a místo na parkování.

Ubytování:

jednopatrové vilky jsou doslova zahaleny květinami a působí velmi příjemně. Studia CK jsou v 1. patře a mají buď 2 lůžka a další lůžko nebo manželskou postel a další lůžko. Balkóny studií jsou prostorné, zastíněné a je z nich výhled do zeleně a k bazénu. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), klimatizací (za příplatek) a sejfem (za příplatek). V domě lze vyžádat dětskou postýlku (zdarma).

Stravování:

majitelé Olive Tree Vám v malém snack baru připraví snídani (platba na místě). Můžete si zde zakoupit nápoje i malé občerstvení.

Shrnutí:

kouzelné místo zahalené květinami a zelení, kde se dá předpokládat klidné prostředí. Snadný přístup ke krásné pláži Krioneri a k centru starobylé Pargy je také velkou výhodou.

Vzdálenosti:

od pláže Piso Krioneri: cca 780 m. od centra Pargy: cca 980 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000