crosssearch

Překrásný výhled na celé město a nekonečné moře je to, co každého okouzlí právě zde. Takový výhled je z každého balkonu a z každého pokoje. Klid zaručuje svah porostlý olivami, z druhé strany domu. Studia Nanos patří k novějšímu ubytování, jsou vybavena moderním nábytkem a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Překrásný výhled na celé město a nekonečné moře je to, co každého okouzlí právě zde. Takový výhled je z každého balkonu a z každého pokoje. Klid zaručuje svah porostlý olivami, z druhé strany domu. Studia Nanos patří k novějšímu ubytování, jsou vybavena moderním nábytkem a praktickým kuchyňským koutem, samozřejmostí jsou stahovací sítě proti hmyzu v každém balkonovém okně.

- 600 m od městské pláže

- 20 minut od pláže Valtos (možnost využití lodních taxiků z přístavu, cca 2 EUR/os.)

- 300 m do centra

- ubytování v apartmánu pro 6-ti členné rodiny

Stravování: vlastní (možno dokoupit polopenzi v restauraci Villa Rosa – snídaně rozšířená kontinentální, večeře výběr z menu, 3 chody).

Ubytování: Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout s dvouvařičem a lednicí, TV se satelitním příjmem, trezor, klimatizace (v červenci a v srpnu zdarma, v červnu a září za příplatek 5 EUR/den), sítě proti hmyzu, balkon.

Možnost 1 přistýlky.

Čtyřlůžkový apartmán - koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout s dvouvařičem a lednicí, TV se satelitním příjmem, trezor, klimatizace (v červenci a v srpnu zdarma, v červnu a září za příplatek 5 EUR/den), sítě proti hmyzu, balkon.

Možnost 2 přistýlek.

8 pokojů, 2 patra

Úklid: 7x týdně

Výměna ložního prádla: 2x za pobyt

Výměna ručníků: 2x za pobyt

Internetové stránky hotelu: www.nanosstudios.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000