crosssearch

Mylos

Řecko, Parga

Poloha: vilka leží na úpatí malého středomořského lesíku a především její zadní část je doslova obklopena zelení. Oblíbíte si ji pro její vynikající polohu. Je téměř v centru staré Pargy, ale v klidném prostředí a snadná dostupnost všech místních pláží (Krioneri, Piso Krioneri...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: vilka leží na úpatí malého středomořského lesíku a především její zadní část je doslova obklopena zelení. Oblíbíte si ji pro její vynikající polohu. Je téměř v centru staré Pargy, ale v klidném prostředí a snadná dostupnost všech místních pláží (Krioneri, Piso Krioneri a Valtos) ji činí velmi atraktivní. Na nejkrásnějším náměstí Pargy jste za 2 minuty a na plážích asi za 10 - 15 min.

Ubytování: studia jsou standardní, ale jsou příjemně vybavena. Mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), balkón, klimatizaci a sejf. Balkóny jsou zastíněné a je z nich výhled do zeleně. Některá studia jsou v 1. patře a některá ve zvýšeném přízemí. V domě je společenská místnost s knihovnou a barem, kde si můžete dát kávu a další nápoje. Hosté vily Mylos mohou užívat bazén hotelu Bakoli, který je nedaleko.

Hodnocení: příjemné ubytování v centru Pargy s dobrým dosahem pláží a přitom v klidném prostředí.

Vzdálenost od pláže: cca 550 m.

Vzdálenost od centra Pargy: cca 80 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000