crosssearch

Miltos

Řecko, Parga

Studia leží v centru Pargy. Do přístavu se dostanete buď po silnici okolo autobusového nádraží nebo příjemněji přes centrum asi za 7 min. Studia jsou sice v centru, ale dá se předpokládat klidné prostředí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 3 lůžka
vlastní stravování
- možnost dokoupení snídaní (v hotelu Bakuli)

Poloha: studia leží v centru Pargy. Do přístavu se dostanete buď po silnici okolo autobusového nádraží nebo příjemněji přes centrum asi za 7 min. Studia jsou sice v centru, ale dá se předpokládat klidné prostředí.

Ubytování: studia jsou přízemní a jsou oddělená od komunikace místem na parkování. Studia působí uspořádaně a čistě, jsou prostorná a vzdušná. Ve studiích jsou vždy 2 lůžka a rozkládací gauč (1 lůžko). Můžete si zde vyžádat dětskou postýlku. Studia jsou vybavena oddělenou kuchyňkou (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky s mrazákem a kávovaru), telefonem, TV/SAT, klimatizací, sejfem a prostornými terasami. V blízkosti je krásná zahrada s bazénem hotelu Bakuli, kde je také bar a snídárna. Pokud si zde dáte občerstvení nebo snídani, můžete bazén používat bezplatně.

Hodnocení: příjemné a čisté ubytování v centru starobylé Pargy, které Vám poskytne všechny výhody ubytování v centru města, v poměrně klidném prostředí.

Vzdálenost od přístavu: cca 80 m.

Vzdálenost od pláže: cca 350 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000