crosssearch

Maria

Řecko, Parga

2 - 4 lůžka vlastní stravování - doporučujeme dokoupení večeří (taverna Rudis) Poloha: vilka stojí v mírném svahu ve vilové čtvrti, téměř v centru starého města, asi 2 minuty od nejbližších obchodů a taveren. Vilka působí velmi příjemným a solidním dojmem. Přesto, že...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 4 lůžka

vlastní stravování

- doporučujeme dokoupení večeří (taverna Rudis)

Poloha:

vilka stojí v mírném svahu ve vilové čtvrti, téměř v centru starého města, asi 2 minuty od nejbližších obchodů a taveren. Vilka působí velmi příjemným a solidním dojmem. Přesto, že je tak blízko centra a malého přístavu, je v klidném prostředí. Pláže jsou snadno dostupné po 15 min. chůze (městská, Krioneri, Valtos).

Ubytování:

studia s možností přistýlky (rozkládací křeslo) jsou jednoduchá, ale dobře vybavená a pečlivě udržovaná. Mají sprchu, WC, balkóny, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky). Apartmány se skládají ze 2 ložnic a kuchyňky. Studia a apartmány jsou vybaveny klimatizací (za příplatek), TV, varnou konvicí, opékačem a kávovarem. Některé balkóny jsou situovány směrem k moři, některé do svahu.

Hodnocení:

ubytování, ze kterého budete snadno podnikat romantické vycházky do starého města, a u kterého oceníte snadnou dostupnost všech pláží a péči majitelky domu.

Vzdálenost od městské pláže Parga:

cca 430 m.

Vzdálenost od pláže Valtos:

cca 600 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000