crosssearch
Obrázek není k dispozici

Menší rodinný hotel Maistrali se nachází v těsné blízkosti městské písečné pláže Kryoneri. Do centra Pargy se dostanete během několika málo kroků a od autobusové zastávky odkud jezdí pravidlené linky do okolních měst je to přibližně 200m. V dosahu hotelu jsou i obchody...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Menší rodinný hotel Maistrali se nachází v těsné blízkosti městské písečné pláže Kryoneri. Do centra Pargy se dostanete během několika málo kroků a od autobusové zastávky odkud jezdí pravidlené linky do okolních měst je to přibližně 200m. V dosahu hotelu jsou i obchody restaurace a bary.

Vybavení hotelu

Hotel Maistrali prošel nedávno celkovou rekonstrukcí a nabízí velmi vkusné zázemí klientům vyhledávající zejména klidnou rodinou atmosféru v blízkosti centra Pargy. Pro své návštěvníky nabízí zázemí s recepcí, caffe barem, Wi-Fi internetovým připojením, podmínky pro handicapované hosty, uybtování s "domácími miláčky" na vyžádání, vlastní parkoviště.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje a apartmány s výhledem do zahrady nebo na moře. Všechny jsou vkusně vybaveny, mají vlastní příslušenstvím, vysoušečem vlasů, LCD televizorem se satelitními programy, internetovým připojením, klimatzizací, telofenem, balkonem či terasou.

Stravování

kvalitní snídaně formou servírovaného menu

Názor

smypatické ubytování v srdci Pargy přímo u městské pláže

Internetové stránky hotelu: www.hotelmaistrali.gr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000