crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Garden

Řecko, Parga (zobrazit na mapě) mapa

Nová vilka je postavena v údolí plném zahrad a zeleně. Staleté olivovníky v bezprostředním okolí vilky vytvářejí neopakovatelnou atmosféru tohoto místa. Pohodlnou chůzí po cestě mezi zahradami se asi za 15 min. dostanete na překrásnou pláž Valtos a asi po půlhodině po kamenném...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

nová vilka je postavena v údolí plném zahrad a zeleně. Staleté olivovníky v bezprostředním okolí vilky vytvářejí neopakovatelnou atmosféru tohoto místa. Pohodlnou chůzí po cestě mezi zahradami se asi za 15 min. dostanete na překrásnou pláž Valtos a asi po půlhodině po kamenném ochozu do starobylé Pargy.

Ubytování

prostorná studia jsou v přízemí nebo v 1. patře. Všechna studia mají malou kuchyňku oddělenou od ložnice dveřmi. V každém studiu je kromě 2 postelí ještě rozkládací gauč, kde se pohodlně vyspí další dospělá osoba nebo až 2 menší děti. Zastíněné balkóny nebo terasy jsou prostorné a směřují do zahrad. Studia jsou vybavena sprchou, WC, malou kuchyňkou (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), kávovarem, varnou konvicí, sítěmi proti komárům, klimatizací a TV.

Hodnocení

prostorné ubytování vyšší kvality a za dobrou cenu bude vyhovovat především těm, kteří ocení klidné a krásné přírodní prostředí.

Vzdálenost od pláže Valtos: cca 850 m.

Vzdálenost od nejbližšího obchodu: cca 5 min.

Vzdálenost od centra Pargy: cca 2 km.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000