crosssearch

Komplex malých bungalovů rozprostřených ve vzrostlé zahradě, stojící nedaleko domu Danai, přibližně 450 m od písečné pláže Valtos. Do centra Pargy se dostanete po cca 20 minutové procházce kolem pevnosti, nebo lze využít i lodní taxi, které jezdí do pozdních večerních hodin.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

komplex malých bungalovů rozprostřených ve vzrostlé zahradě, stojící nedaleko domu Danai, přibližně 450 m od písečné pláže Valtos. Do centra Pargy se dostanete po cca 20 minutové procházce kolem pevnosti, nebo lze využít i lodní taxi, které jezdí do pozdních večerních hodin. K nejbližší prodejně potravin je to méně než 100 m a restaurace je v blízkém okolí. Možnost využívaní bazénu klubu Mango.

Ubytování

2lůžková studia s možností přistýlky (po celkové rekonstrukci jaro 2009), velice vkusně zařízena s vlastním příslušenstvím, kuchyňským koutem s ledničkou a individuální klimatizací (za příplatek na místě), SAT-TV. U každého studia je terasa za zahradním nábytkem. V kombinaci s okolní zahradou se nabízí velmi příjemné posezení i v horkých letních dnech. Možnost grilování.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení snídaní a večeří.

Názor

velice příjemné ubytování překvapí i více náročné klienty.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000