crosssearch

2 lůžka vlastní stravování Poloha: pěkně udržovaná vilka stojí v mírném svahu přímo v centru staré Pargy. Obchody a taverny jsou na dosah. Na městskou pláž se dostanete snadno asi za 10 minut a na pláž Valtos asi za 15 minut. Pokud si chcete užívat romantiku starého města,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 lůžka vlastní stravování

Poloha: pěkně udržovaná vilka stojí v mírném svahu přímo v centru staré Pargy. Obchody a taverny jsou na dosah. Na městskou pláž se dostanete snadno asi za 10 minut a na pláž Valtos asi za 15 minut. Pokud si chcete užívat romantiku starého města, volte toto ubytování.

Ubytování: pečlivě udržovaná 2lůžková studia jsou v 1. patře a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV, fénem, klimatizací (za příplatek) a sejfem (za příplatek). Balkóny studií směřují do zadního traktu domu a slibují tak obyvatelům studií klid a příjemný stín. Další balkóny směřují k hlavnímu vchodu vily a do staré romantické uličky, která vede k pevnosti. Ve studiích je možné vyžádat dětskou postýlku zdarma.

Hodnocení: pečlivě vedený dům, ze kterého budete snadno podnikat vycházky do starého města a kde oceníte snadnou dostupnost všech pláží.

Vzdálenost od městské pláže: cca 480 m.

Vzdálenost od pláže Valtos: cca 650 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000