crosssearch

Christina

Řecko, Parga

Vilka stojí ve velmi mírném svahu blízko starého centra městečka Parga. Obchody a taverny jsou na dosah. Na pláže je to také blízko, za 10 minut dojdete na městskou pláž, za 15 min. na pláž Piso Krioneri a za 20 min. na pláž Valtos. Malý přístav s lodními taxíky je vzdálen asi...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

2 - 4 lůžka
vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Rudis)

Poloha: vilka stojí ve velmi mírném svahu blízko starého centra městečka Parga. Obchody a taverny jsou na dosah. Na pláže je to také blízko, za 10 minut dojdete na městskou pláž, za 15 min. na pláž Piso Krioneri a za 20 min. na pláž Valtos. Malý přístav s lodními taxíky je vzdálen asi 3 min. Pokud si chcete užívat romantiky starého města, volte toto ubytování.

Ubytování: vilka působí velmi pěkně a upraveně. Naše ubytování je v 1. a 3. patře. V 1. patře je apartmán se 4 lůžky (1 ložnice a obývací kuchyň, 2 toalety). Studia v 1. a 3. patře jsou prostorná a dobře vybavená. Některá s výhledem na moře a na staré město a další s výhledem do svahu s olivovým sadem (příjemně chladná studia). Balkóny domu jsou prostorné, zastíněné pergolami a oddělené a poskytují tak dostatek stínu a soukromí. V některých studiích je možné si vyžádat přistýlku pro dítě do 10 let (rozkládací lůžko) nebo postýlku. Mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), balkón, klimatizaci (za příplatek) a TV/SAT.

Hodnocení: velmi pečlivě vedený dům, ze kterého budete snadno podnikat romantické vycházky do starého města a u kterého oceníte snadnou dostupnost všech pláží.
Vzdálenost od městské pláže: cca 450 m.
Vzdálenost od pláže Valtos: cca 700 m.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000