crosssearch

Bella Vista Apartments

Řecko, Parga (zobrazit na mapě) mapa

Bella Vista Apartments se nacházejí v zátoce nad písečnou pláží Lichnos. Mezi pomerančovníky a citronovníky s uchavcujícím výhledem na Jónské moře. Parga nedaleké městečko s kompletním zazemím včetně nespočtu barů, restaurací či taveren, nebo obchůdku.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Bella Vista Apartments se nacházejí v zátoce nad písečnou pláží Lichnos. Mezi pomerančovníky a citronovníky s uchavcujícím výhledem na Jónské moře. Parga nedaleké městečko s kompletním zazemím včetně nespočtu barů, restaurací či taveren, nebo obchůdku. se nachází 3km od komplexu. Na pláž Lichnos se dostanete po přibližně 600m. Čtyřikrát denně můžete využít spojení minibusem do Pargy se zastávkou přímo od apartmánů.

Vybavení

Dvoupodlažní budova nabízí ubytování v 16 studiích a apartmánech. součástí komplexu je velmi pěkný bazén včetně děstké části s barem a sluneční terasou, lehátka i slunečníky u bazénu jsou zdarma. Všechny studia s možností přistýlky nebo dvouložnicové apartmány mají fantastický výhled na moře, jsou vybaveny vlastním příslušenstvím s vysoušečem vlasů, kuchyňským koutem s ledničkou i varnou konvicí, SAT-TV, klimatizací, trezorem a prostorným balkonem či terasou.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení snídaní

Názor

Ubytování pro romanticky a více samostatně založené klienty.

Poznámka: Doporučujeme pronájem auta nebo motorky

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000