crosssearch

malý komorní objekt, ze kterého je snadný přístup do centra Pargy, a kde můžete odpočívat u bazénu a v oáze plné středomořské flóry.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

malý komorní objekt, ze kterého je snadný přístup do centra Pargy, a kde můžete odpočívat u bazénu a v oáze plné středomořské flóry.

Poloha

vilka je umístěna v mírném svahu a od silnice, která vede na Valtos, je oddělena zelení a zahradou. Přejdete-li silnici, dostanete se po ní po pár minutách do centra Pargy, kde jsou obchody, pekárny a mnoho taveren a kaváren. Dosažení centra a pláží v Parze Vám ve dne zkrátí a zpříjemní pěšina plná zeleně.

Vzdálenost od pláže: cca 320 m.
Vzdálenost od centra: cca 100 m.

Ubytování

součástí vilky Bacoli je malá recepce a příjemný bazén (80 m2). V okolí vilky jsou staré olivovníky, které odděluje od bazénu přírodní plot. Je zde vytvořena klidná a uzavřená zelená oáza, kde můžete nerušeně odpočívat. Jsou zde lehátka, sprcha, šatny a pergola, kde naleznete stín. Je zde také jacuzzi (za poplatek). Vzdušná studia jsou v přízemí nebo v 1. patře.

Z prostorných zastíněných balkónů je výhled do zeleně, do vzdáleného protisvahu a do údolí starobylé Pargy. Studia v 1. patře mají 2 lůžka nebo manželskou postel a studia v přízemí mají manželskou postel a další lůžko. Jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňkou (včetně vařiče, elektrické trouby, varné konvice, ledničky a základního nádobí), TV/SAT, klimatizací (za příplatek), fénem, boxem na chlazenou vodu (za příplatek) a Wi-Fi. U ubytování je místo k zaparkování vozu.

Stravování

- vlastní stravování
- možnost dokoupení večeří (taverna Nausika)

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000