crosssearch

Poloha: nová vilka je postavena ve svahu a od silnice je oddělena udržovanou zahradou s keři, květinami a trávníkem. V malebném přístavu Pargy budete asi za 8 minut, první obchody včetně pekařství jsou od vily vzdálené asi 5 minut. Pokud se však budete vracet z města, půjdete...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: nová vilka je postavena ve svahu a od silnice je oddělena udržovanou zahradou s keři, květinami a trávníkem. V malebném přístavu Pargy budete asi za 8 minut, první obchody včetně pekařství jsou od vily vzdálené asi 5 minut. Pokud se však budete vracet z města, půjdete do kopce a cesta Vám potrvá asi 12 min. (pro noční návrat doporučujeme baterku). Na pláž Krioneri nebo na pláž Valtos se dostanete asi za 15 minut.

Ubytování: nová, dobře zařízená a prostorná studia jsou v přízemí, v 1. nebo ve 2. patře. Z prostorných balkónů je výhled do údolí Pargy a na moře a z přízemních teras je výhled do zahrady. Všechna studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), klimatizací (za příplatek), TV a sejfem (za příplatek). Paní majitelka bydlí v domě.

Hodnocení: velmi atraktivní a kvalitní ubytování, kde je vše vyřešeno do nejmenších detailů, bude vyhovovat i náročnějším hostům, kteří jistě ocení i kvalitní servis poskytovaný majiteli.

Vzdálenost od pláže: cca 450 m.

Vzdálenost od centra Pargy: cca 180 m.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000